Cafe ve Restoranlar

Apelsin Karoke Bar Magic Cafe
Son zamanların en gözde mekanı (khreschatik M.lvo tolstogo karşısı)... // Last time, the attractions (Khreschatyk M.lv Tolstogo against) ...


Milk Cafe
Kiev'in en gözde ve elit kafesi :) kievin en nezih ve saygın kişilerinin burda bulabilirsiniz ve görebilirsiniz...
(Guliver alışveriş merkezi giriş kısmı M.palas sportu bölgesi) // Here you can find the most popular and the elite of Kiev kiev cage :) the most decent and respectable person and you can see ...

(Guliver mall entrance of the M.palas sport area)Dash Cafe
Kievin ünlü pide mamulleriyle ünlü Türk restoranı Dash Cafe 
(Kreshatik arena City karşısı) //  famous Turkish restaurant with the famous pita products Kiev Dash Cafe
(Kreshatik arena against City)


Kafe SUARE
Kafe SUARE KIEV in en büyük ve en güzel restoranlarından bir tanesidir ve ayrıca Nargile içme yeridir büyük bir balkon şeklinde kurulmuştur kafe balkon bar. Tatlı kısmı ve internet oyun salonu olarak 3 kısma ayrılıyor ayrıca çok popüler bir mekandır..
Mzoloti vorota bölgesindedir adres : Artema 11//  KIEV SUARE Café is one of the largest and most beautiful restaurant and hookah is also established as a large balcony with balcony cafe bar drinking place. Sweet and divided into 3 sections as part of the internet gaming hall is also a very popular venue ..
It is the address of Mzolot vorota Artema 11


Mangal
Mangal kievdeki en iyi Türk restoranıdir sahibi ani lorak ve murat nalçacıoğlu en nezih yemekleri burda bulabilirsiniz (saksoganskaya 33)mamgal restaorant  for kiev the best Turkish restaurant owner dr Ani Lorak and Murat NALÇACIOĞLU Here you can find the most decent food (saksoganska 33)


Tike
Tike restorant Kiev deki en güzel Türk yemeklerini burda da yiyebilirsiniz 2 katlıdır ayrıca lig tv maç yayınında yapılmaktadır M.kontraktova Ploscha Tike restaurant in Kiev until you can eat the best Turkish food here is also done in 2-storey league match broadcast TV M.kontraktov to Ploscha


Smoky UA
Smoky UA kievin en meşhur nargile salonudur iki yerde kafesi vardir 1 de jilyanskaya 101 de dir (M .kontraktava ploscha) // Smoky is the kiev's most famous hookah lounge there are two places in the cage 1 jilyanska 101 in d (M .kontraktav to Ploscha)


Kafe Eshak
Kafe Eshak kievin en nezih kafesi ve nargile icme yeridir buraya en ünlü iş adamları elit kesim ve dansözüyle ünlü bir kafedir (palas Ukraine nin ÜST tarafı )//   kafe eshak kiev is the most decent cafe and hookah café drinking is a famous café here where the most famous businessmen and the elite dancers (palace Ukraine's TOP side)


Kafelaktika
Kievdeki nezih etkileyici rengarenk kafelerden biridir (kafelaktika) kahve makinalari kahve çeşitlerinin fazlalığıyla ünlüdür (saksoganskaya Cad ) // Kiev is one of impressive colorful decent cafe (kafelaktika) was famous for its excess of coffee machines and coffee varieties (saksoganska Cad)