Hakkımızda

Mavi Yıldız Kiev Rehberlik, Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gelmek isteyen misafirlerimize daire kiralama, otel rezervasyonu, havaalanı transferleri, rehberlik hizmetleri ve daha fazla konuda yardımcı olmaktır.

Mavi Yıldız Kiev Rehberlik, siz müşterilerimize rahat, ekonomik ve güvenli tatil geçirmenizde yardımcı oluyor.
Güvenli ve ekonomik tatil severler için Mavi Yıldız Kiev Rehberlik olarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyar. İsteyen misafirlerimize otel, hostel veya daire kiralamakta. Kiev’de gece hayatı, konaklama, yeme içme ve sayamadığımız bir çok hizmet ile karşınızda. Ayrıca size özel programlar düzenlenerek, rahat ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz sağlanır. 


Ömer ŞEKER Özgeçmiş

Merhabalar; Ben Ömer ŞEKER

1984 Konya/Akşehir doğumluyum ilk orta lise eğitimimi Akşehir'de tamamladıktan sonra İstanbul'da Beykent Üniversitesi grafik tasarım bölümü İngilizce hazırlık fakültesi 1 sene okudum. Daha sonra Ukrayna Odessa'ya gittim ve eğitimime 1 sene Rusca hazırlık 4 sene fakülte eğitimi olmak üzere buradaki ekonomi bölümündeki egitimimi tamamladim. Sonra Kiev'e yerleştim ve su an hala Kiev'de yaşamaktayım ve çalışmaktayım Bu site Ukrayna'nın Kiev şehrine gelen Türk ve yabancı misafirlerin eğitim ve Ukrayna'daki gece hayatıyla ilgili olarak beğeninize sunulmuştur. Sizleri Ukrayna'nın başkenti Kiev'e bekliyorum. Sizlere, en güzel en uygun şartlarda rehberlik hizmetini sunmaktan mutluluk duyarım.

Saygılarımla Ömer ŞEKER

/////

mavi yildiz Guidance you  want to come to Kiev, the capital of Ukraine our guests apartment rentals, hotel reservations airport transfers, guide services and more help. mavi yildiz kiev guide a comfartable economical and safe to our customers around the clock the help with your holiday  safe an economical holiday for lovers mavi yildiz kiev guidance is proud the asist you with hotels ,hostels or aprtments for our guests who wishNIN to rent.NIGTLIFE IN KIEV accomadition,dining and other things a lot of services .in adddition .the special programs provided a comfartable and enjoyable holiday.

my information

Hello my name is Omer SEKER

I was born 1984 in aksehir/konya first medium after completing high schooll education in aksehir.After I went to istanbul here beykent universty faculty of graphic design department .I read one year english preperition after I went to odessa and ukraine my education 1 year russian preperition and four year  in preparation for school education  in russian econmy section  i completed my education here Then I settled to  kiev   and righ now I am still living in kiev and I HAVE BEEN WORKING KIEV .This site  in the city of Kiev of Ukraine of Turkish and foreign guests regarding the education and life in Ukraine is presented to your liking. I'm waiting for you guys to  kiev capital of ukraine the most beatiful   he most appropriate under the circumstances, I would be happy to present the guidance service